wyszukiwanie zaawansowane
1 » Polityka prywatności2

Polityka prywatności

 Polityka prywatności oraz ochrona danych osobowych
 
1 Administratorem bazy danych osobowych przekazywanych przez klientów sklepu internetowego w związku z zakupami jest Usługodawca.
2 Dane osobowe wykorzystywane są w celu realizacji umów sprzedaży, w związku z tym mogą być przekazywane podmiotom odpowiedzialnym za dostawę zakupionych towarów do klienta. Klienci mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Dane są przekazywane dobrowolnie.
3 Informacja o metodach i środkach technicznych służących wykrywaniu i korygowaniu błędów we wprowadzanych danych:
  A) W trakcie składania Zamówienia, do momentu naciśnięcia przycisku „Złóż zamówienie” Klienci posiadający konto w Sklepie internetowym mają możliwość samodzielnego korygowania wprowadzonych danych poprzez edycję profilu konta.

B) Weryfikacji danych lub korekty Zamówienia można dokonać także poprzez wysłanie wiadomości e-mail do Usługodawcy na adres kontakt@iori.pl

C) Klient ma możliwość zmiany danych wprowadzonych podczas tworzenia Konta w każdym czasie w ramach udostępnionych opcji.
4 Informacja o zasadach i sposobach utrwalania, zabezpieczania i udostępniania przez Usługodawcę drugiej stronie treści zawieranej umowy:
. Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie treści zawieranej umowy następuje przez
przesłanie stosownej wiadomości e-mail po zawarciu Umowy Sprzedaży.
  A) Udostępnione przez Konsumentów dane będą przechowywane na serwerze (właściciel: JCHost - JCHost.pl Marcin Ćwiertnia z siedzibą w 32-085 Modlniczka przy ulicy Wspólnej 11 tel.: 12 350 55 22, 511 075 075, e-mail: biuro@jchost.pl, wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej na podstawie wpisu dokonanego w ewidencji prowadzonej przez Gminę Wielka Wieś, NIP: 5130232935, REGON: 122614740.) w bazie danych, do której połączenie jest szyfrowane i zabezpieczone loginem i hasłem spełniającym wymogi Ustawy o Ochronie Danych Osobowych.

B) Na bieżąco będzie wykonywana kopia bazy danych wg. harmonogramu.

C) Dane, a w szczególności Imię, Nazwisko, adres, numer telefonu i adres poczty elektronicznej będą wykorzystywane tylko w celu realizacji zamówienia.

Przejdź do strony głównej
Produkty dostępne na stronie internetowej www.iori.pl nie stanowią oferty handlowej, a stronę informacyjną. Powyższe produkty są dostępne tylko u konsultantów iOri.pl. Prosimy o kontakt przez formularz w celu ustalenia aktualnej dostępności produktów oraz sposób dostawy.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl